SÜTAŞ Dans Eden İnekler

Yaklaşık bir yıl önce, şimdilik, ailemizin en küçük bireyi olma unvanı ile aramıza katılan Deniz’imiz sayesinde bu reklam ilgimi ve dikkatimi çekti. Tüm bebeklerin aynı şekilde etkilendiği düşüncesiyle ve daha önce gözümden kaçmış olmasının utancıyla yazmaya koyuldum.

İneklerin hoplayıp zıplayarak ahenkle dans edişleri komik ama bir o kadar da acayip ve orijinal. Animasyon oldukça güzel ve ineklerin hareketlerinin müzikle uyumu inanılmaz hoş aynı zamanda eğlenceli.

Çok uzun zamandır bu reklam için bir şeyler yazmak istiyordum. Çünkü son bir yıldır en çok izlediğim ve keyif aldığım reklam bu. Uzun zamandır yayında olsa da bıktırmadan izlenilebiliyor. Çiftliğin keyfi yerinde mensuplarının danslarıyla kıkırdayan canımın içi ufaklığımızın çıkardığı neşe dolu seslerle biz de acayip mutlu oluyoruz ve evimiz şenlenirken ev ahalisi olarak acayip eğleniyoruz. Filim müziğinin sözleri de ritmi kadar içeriğe uygun olmuş ve aradaki darbuka sesinin tınısıysa büyüklerde kalk oyna hissi oluştururken bebeklerin yüzündeyse mutlu bir gülümsemeye sebep oluyor. Oynayan ineklerin hareketleriyse yaşlı, genç, çocuk, bebek tüm nesle hitap ederek mutluluk, coşku ve eğlence hislerinin hepsini birlikte yaşatıyor.

Sütaş; reklamlarının hemen hepsinde bu temaya yer verirken çizgi filim kıvamında olsa da doğal görsel efektleriyle 7’den 70’e tüm nesli etkilemeyi başarabilmiş. Müziklerse hem ritmi hem de sözleriyle tartışılmayacak kadar güzel ve eğlenceli. Emeği geçenlerin aklına, fikrine ve eline sağlık… İnanın bebeklerin çoook ilgisini çekiyor, özellikle de yemek yedirirken.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir